20. Međunarodnom sajmu lova, ribolova, prirode i turizma u Varaždinu

Proteklog vikenda održan je 20. Međunarodni sajam lova, ribolova, prirode i turizma u Varaždinu. Osim HŠRS-a na izložbenom prostoru na  županijske turističke zajednice predstavili su se i Športsko ribolovni savez Koprivničko-križevačke županije a svoje izložbene prostore imali su i Vaarždinski i Zagrebački ribolovni savez. Od medija nazočan je bio časopis Ribiči & ribe.Tijekom sajma održan je okrugli stol na temu: ribočuvari, ovlasti i pismena. Moderator okruglog stola bila je  ribarska inspektorica Branka Tarandek iz Uprave ribarstva/ Ministarstvo poljoprivrede RH.

Od ribolovnih trgovina tu je bio Interland Varaždin sa velikim izložbenim prostorom I dobrim cijenama tijekom sajma a tradicionalno je sudjelovao I Benko iz Kloštra podravskog koji je također imao  popuste.